Ogłoszenia – 28 kwietnia 2024 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. W poniedziałek patronuje nam Św. Katarzyna Sieneńska. Jest to również Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego, upamiętniający rocznicę wyzwolenia obozu koncentracyjnego w Dachau w 1945 roku.
 2. W środę wspomnienie Św. Józefa, robotnika. Tego dnia zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do udziału w pielgrzymce do Kocudzy. Wyjście o godz. 5.00 z Sanktuarium, dojście na Mszę Św. odpustową o godz.12.00.
 3. Od środy nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.
 4. W czwartek wspomnienie Św. Atanazego, biskupa.
 5. W piątek uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski. Msze Święte w porządku niedzielnym. O godz. 10.00 w szczególny sposób modlimy się w intencji Ojczyzny. Odpust w Andrzejowie.
 6. W sobotę wspominamy Św. Floriana, patrona strażaków.
 7. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00, w piątek po Mszy Św. o godz. 16.00, a w sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych
 8. Spotkania dla uczniów przygotowujących się do bierzmowania: klasy 6 – środa 8 maja, klasy 7 – czwartek 9 maja (18.30 – Msza Święta z możliwością spowiedzi, następnie spotkanie formacyjne).
 9. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i modlitwę przy relikwiach błogosławionej Rodziny Ulmów. Był to wspaniały czas świadectwa wiary.
 10. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka dla dzieci i dorosłych.
 11. „Bóg zapłać” za troskę o otoczenie świątyni oraz ofiary na potrzeby Parafii.
Kategorie: Ogłoszenia