Ogłoszenia – 5 maja 2024 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.
 2. Z uwagi na pierwszy poniedziałek miesiąca jutro od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Intencje do modlitwy przez orędownictwo O. Pio można składać do skrzynki pod figurą Świętego. O godz. 18.30 Msza Św. za jego wstawiennictwem, a po niej spotkanie formacyjne.
 3. W poniedziałek patronują nam Święci Filip i Jakub, Apostołowie.
 4. W środę uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika.
 5. Spotkania dla uczniów przygotowujących się do bierzmowania: klasy VI – środa, klasy VII – czwartek (18.30 – Msza Święta z możliwością spowiedzi, następnie spotkanie formacyjne).
 6. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji rodzin od godz. 17.30.
 7. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w trakcie, której będziemy błagać o dar świętych powołań.
 8. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w Wólce Ratajskiej.
 9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 dzieci przystąpią do I Komunii Św., z tej racji niektóre ławki będą zarezerwowane dla rodzin. Szczególna okazja do spowiedzi w piątek od godz. 15.30.
 10. W piątek nie będzie czynna kancelaria.
 11. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 18.30 szczególną modlitwą ogarniamy małżeństwa naszej Parafii.
 12. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka dla dzieci i dorosłych.
 13. Składamy serdeczne podziękowanie za udział w pielgrzymce do Momot, troskę o bezpieczeństwo i duchowy wymiar pielgrzymowania, a mieszkańcom Szklarni za przygotowanie posiłku.
 14. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Stanisław Glinka i Stefania Szewc. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia