Ogłoszenia – 12 maja 2024 r.

1. Zapraszamy na drugie spotkanie w naszej bibliotece parafialnej pt. „Rozmowy z doktor Wandą Półtawską na podstawie książki „Jeden Pokój” w poniedziałek godz. 17.00.
  2. We wtorek przypada święto Św. Macieja, Apostoła, a w czwartek Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
  4. We wtorek comiesięczne spotkanie Wspólnoty Rodziców modlących się za dzieci i małżonków „Metanoja”. O godz. 19.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej Msza Święta.
  5. W sobotę rocznica urodzin Św. Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka. W związku z tym zapraszamy na wieczornicę pt. „Spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II” dziś (12 maja) w naszym kościele, po Mszy Św. wieczornej.
  6. Za tydzień zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  7. Poświęcenie pól: Zofianka D. 19 maja o godz. 17.00, Zofianka G. 19 maja o godz. 17.00, Flisy 26 maja o godz. 17.30.
  8. W trwającym w naszej diecezji Roku Rodziny, w dniu 15 czerwca w Sandomierzu będą wręczane dyplomy małżonkom przeżywającym 25. lub 50. rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. Małżeństwa zainteresowane prosimy o kontakt do 27 maja w kancelarii parafialnej.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  10. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za dar ołtarza: gong i okładki na Ewangeliarz.
  11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 300 zł.
  12. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Sławomir Kiszka, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…