Ogłoszenia – 7 lipca 2024 r.

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Jan z Dukli, w czwartek – Św. Benedykt; w piątek – Św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu; w sobotę – Święci Andrzej Świerad i Benedykt.
  3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
  4. W czwartek i niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  5. W niedzielę imieniny obchodzi ks. Kamil. Składając mu najlepsze życzenia zapraszamy na Mszę Św. o godz. 10.00.
  6. Zapraszamy na Pieszą Pielgrzymkę Kobiet z Janowa do Branwi na odpust Św. Anny w dniu 28 lipca.
  7. 2 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka z Janowa Lubelskiego na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.