Ogłoszenia – 30 czerwca 2024 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas.
 2. W tym tygodniu patronują nam: w środę – Św. Tomasz, Apostoł; w sobotę – Bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica.
 3. W poniedziałek o 18.30 Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem o. Pio, które można składać do skrzynki przy figurze Świętego.
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, a w piątek po dodatkowej Mszy Św., która jest o godz. 16.00. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 15.45. W sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwo do Matki Bożej. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 5. 2 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka z Janowa Lubelskiego na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 6. Przypominamy o konieczności stosownego stroju (nie są takim krótkie spodenki i koszulki na ramiączkach), postawy oraz opieki nad małymi dziećmi w miejscach sakralnych.
 7. Bardzo prosimy, aby przy okazji ślubów nie rzucać przy kościele konfetti itp. rzeczy. W innym wypadku nowożeńcy niech zorganizują dokładne sprzątanie.
 8. Do końca wakacji nie będzie Mszy Św. w niedziele o godz. 16.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
 9. W czasie wakacji sprawy kancelaryjne załatwiamy od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem I piątków miesiąca i świąt) po Mszy wieczornej.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Jakub Momot. Polecając go miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia