Ogłoszenia – 9 czerwca 2024 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00.
 2. We wtorek comiesięczne spotkanie Wspólnoty Rodziców modlących się za dzieci i małżonków „Metanoja”. O godz. 19.15 adoracja Najświętszego Sakramentu, a po niej Msza Święta.
 3. W środę piesza Pielgrzymka do Radecznicy. Wyjście z Sanktuarium o godz. 4.00, dojście na Mszę Św. o 18.00 przy Źródliskach Św. Antoniego. Możliwość powrotu autokarem. Plakat z informacjami o uroczystościach odpustowych w Radecznicy jest na tablicy ogłoszeń.
 4. Spotkania dla uczniów przygotowujących się do bierzmowania: klasy VI – środa, klasy VII – czwartek (18.30 – Msza Święta z możliwością spowiedzi, następnie spotkanie formacyjne).
 5. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji małżeństw i rodzin od godz. 17.00.
 6. Kolejne spotkanie w naszej bibliotece parafialnej pt. Rozmowy z doktor Wandą Półtawską na podstawie książki „Jeden Pokój” w czwartek o godz. 17.00.
 7. W czwartek patronuje nam Św. Antoni z Padwy, a w piątek Bł. Michał Koza
 8. W sobotę, w Sandomierzu będzie Diecezjalne Spotkanie Rodzin połączone z jubileuszem 25-lecia wizyty Ojca Świętego. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Szczególne miejsce będą mieć małżonkowie obchodzący w tym roku swoje srebrne i złote jubileusze. Początek o godz. 11.00 przy figurze Św. Jana Pawła II na Błoniach Sandomierskich. https://diecezjasandomierska.pl/wydarzenia/wydarzenie/diecezjalne-spotkanie-rodzin-3/
 9. W przyszłą niedzielę uroczystość ku czci polskich partyzantów w 80. rocznicę bitwy w Lasach Janowskich. O godz. 10.00 na „Porytowym Wzgórzu” program słowno-muzyczny przygotowany przez społeczność I LO, a o godz. 10.30 polowa Msza Święta.
 10. Sanktuarium zaprasza na Wieczory Organowe w niedziele czerwca o godz. 19.00. Wstęp wolny.
 11. Dziękujemy za ofiarę na potrzeby Parafii: 100 zł.
 12. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Irena Mierzwa, której pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia