Ogłoszenia – 4 lutego 2024 r.

1. W poniedziałek dzieci i młodzież z grona oazy, scholi i ministrantów wyjeżdżają na 5-dniowe zimowisko parafialne do Białego Dunajca k. Zakopanego. Prośmy w modlitwach o ich bezpieczny pobyt i powrót.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O 18.30 Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem Św. O. Pio.
  3. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek – Św. Agatę, błogosławieństwo chleba, wody i soli, we wtorek – Św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy, a w sobotę – Św. Scholastykę, dziewicę.
  4. W niedzielę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego, dlatego podczas Mszy Św. o godz. 12.00 będziemy modlić się za chorych i tych, którzy ich pielęgnują.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz pomocy chorym kapłanom Diecezji Sandomierskiej.
  6. Zapraszamy dorosłych i młodzież na katechezy głoszone w naszym kościele w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00. Spotkania te mogą być dobrą sposobnością do umocnienia wiary w sercach katolików oraz pomocą dla tych co mówią, że są wierzący, a niepraktykujący.
  7. Kurs przedmałżeński będzie w Sanktuarium w piątki Wielkiego Postu. Początek 16 lutego o godz. 19.00 w domu parafialnym.
  8. Przypominamy, że 1,5% podatku można przekazać na organizację pożytku publicznego, np.: Caritas lub Hospicjum Św. Anny w Lubartowie.
  9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  10. Wszystkim zaangażowanym w sprzątanie dekoracji świątecznych składamy serdeczne podziękowanie.
  11. Dziękujemy także za ofiary na potrzeby kościoła: 600 i 300 zł.