Ogłoszenia – 28 stycznia 2024 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. W tym tygodniu, w środę patronuje nam Św. Jan Bosko, kapłan.
 2. W piątek będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 16.00 i 18.30. Tego dnia modlimy się o powołania do życia zakonnego. Wesprzemy też ofiarami na tacę Wspólnotę Sióstr Klarysek w Sandomierzu. Jest to również Dzień Rodzicielskiego Aktu Ofiarowania Dziecka Panu Bogu (dot. dzieci, które nie przyjęły jeszcze sakramentu bierzmowania), dlatego rodziców, którzy chcą tego dokonać w kościele zapraszamy na Mszę Św. o godz. 16.00.
 3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00, a w sobotę po Mszy Św. wieczornej. W sobotę o godz. 19.30 nabożeństwo do Matki Bożej. W niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
 4. Kończąc wizytę duszpasterską dziękujemy wszystkim za życzliwość i wspólną modlitwę. „Bóg zapłać” również za ofiary złożone na potrzeby Parafii i duszpasterzy.
 5. Przypominamy, że chrzestnym może być ten, kto prowadzi życie zgodne z wiarą i odpowiadające funkcji, jaką ma pełnić. Zaświadczenie dla chrzestnych wydaje parafia zamieszkania, a nie zameldowania, czy Chrztu Św.
 6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
 7. Burmistrz Janowa Lubelskiego oraz Park Rekreacji Zoom Natury, serdecznie zapraszają na bezpłatne zwiedzanie nowej wystawy w Laboratorium Energii i Recyklingu oraz pozostałych Laboratoriów Wiedzy, 4 i 11 lutego. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna. Więcej informacji na Facebooku Zoomu Natury.
 8. Jutro w naszym kościele o godz. 19.00 rozpoczną się katechezy Zwiastowania, które będą głosić bracia z drogi neokatechumenalnej w Rozwadowie.
 9. Do środy sprawy kancelaryjne można załatwiać bezpośrednio po zakończeniu Mszy Św., która jest o godz. 7.00, a w czwartek od godz. 17.00 do 17.45.
 10. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: 200 zł.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Janina Momot. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia