Ogłoszenia – 12 listopada 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
  2. Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie pierwszych męczenników Polski, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej, a w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.
  3. Przypominamy, że przez cały tydzień o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  4. We wtorek kolejne comiesięczne spotkanie Wspólnoty „Metanoja” („Przemiana”) – rodziców modlących się za swoje dzieci, dzieci za rodziców oraz małżonków za siebie wzajemnie: 19.15 – adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi, a następnie Msza Święta i spotkanie organizacyjne.
  5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej dla rodzin z dziećmi o godz. 10.00 zostaną poświęcone i wręczone książeczki dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej, po Eucharystii spotkanie.
  6. Prosimy, aby zabezpieczać swoje rowery – w ostatnich dniach sprzed kościoła skradziono aż trzy.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: bezimienne – 100, 120 i 200 zł.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Andrzej Sowa, śp. Stanisław Tyra i śp. Wiesław Orzeł. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia