Ogłoszenia 17 września 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie.
 2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Stanisław Kostka, w środę – Św. męczennicy koreańscy, w czwartek – Św. Mateusz, apostoł; a w sobotę – Św. Ojciec Pio.
 3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
 4. W sobotę adoracja całodzienna z racji 23 dnia miesiąca, a o godz. 12.00 dodatkowa Msza Św. za wstawiennictwem o. Pio jako dziękczynienie za dar adoracji Najświętszego Sakramentu.
 5. Spotkanie ministrantów w piątek po Mszy wieczornej. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą posługiwać w Liturgicznej Służbie Ołtarza.
 6. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest w naszej diecezji na remont katedry w Sandomierzu.
 7. Prasa katolicka jest do nabycia w zakrystii.
 8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: Katarzyna Fac 200 oraz dwa razy bezimiennie 200 zł.
 9. Zapraszamy na uroczystość 84. rocznicy zakończenia Działań Obronnych Zgrupowania płk. Zieleniewskiego, która będzie w niedzielę w Momotach Górnych na placu przy kościele. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 12.00. Program obejmuje m.in. rekonstrukcję bitwy pod Dzwolą, koncerty patriotyczne i wystawę sprzętu wojskowego.
 10. Osoby zamawiające intencje prosimy o składanie ofiar najpóźniej dwa tygodnie przed Mszą Św.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Władysław Kurlej i Józef Jargiło. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia