Ogłoszenia 10 września 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dziś rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania. Od poniedziałku podczas Mszy Św. o godz. 18.30 będziemy modlić się za uczniów i wychowawców o błogosławione owoce nauczania i wychowania. W poniedziałek zapraszamy szczególnie uczniów klas I, II i III, we wtorek klas IV i V, w środę szkół ponadpodstawowych, w czwartek klas VI i VII, w piątek uczniów klas VIII, a w sobotę wszystkich uczniów oraz zatroskanych o przyszłość młodego pokolenia rodziców i nauczycieli.
 2. W poniedziałek od godz. 19.15 spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie. (nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem, Msza Święta oraz spotkanie organizacyjne).
 3. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
 4. Od czwartku będziemy modlić się nowenną za wstawiennictwem Św. Ojca Pio.
 5. W czwartek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 6. W tym tygodniu patronują nam także: w środę – Św. Jan Chryzostom, a w sobotę – Św. Korneliusz i Cyprian.
 7. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
 8. W piątek po wieczornej Mszy Św. o godz. 18.30 odbędzie się pierwsze powakacyjne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy również wszystkich kandydatów, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 9. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00.
 10. Za tydzień homilie głosi ks. Arkadiusz, misjonarz z Syberii. Będzie wdzięczny za wsparcie.
 11. W niedzielę, 17 września o godz. 17.00 w domu parafialnym przy Sanktuarium odbędzie się spotkanie młodzieży, która wzięła udział w Światowych Dniach w Portugalii.
 12. W niedzielę, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.
 13. W minionym tygodniu do wieczności odeszły: śp. Krystyna Flis i Bożena Pudło. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia