Ogłoszenia 14 maja 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. We wtorek przypada święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar pokoju w Ojczyźnie i na świecie.
 2. W czwartek wspominamy rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka.
 3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w trakcie, której będziemy błagać o dar świętych powołań.
 4. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Odpust w Wólce Ratajskiej.
 5. W niedzielę imieniny obchodzi ks. kan. Jan Sobczak. Składając mu najlepsze życzenia polecamy Waszym modlitwom i zapraszamy na Mszę Św. w Jego intencji o godz. 12.00.
 6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za ofiarę 1100 zł, którą przeznaczyliśmy na zakup naczynia na wodę święconą i kropielnicę do zakrystii ministrantów.
 7. Rodzice zamówili Mszę Św. dziękczynną w intencji ks. Łukasza Kołodzieja, s. Wiktorii, katechetów oraz wychowawców i nauczycieli, która będzie odprawiona w piątek o godz. 18.30. Przez najbliższy tzw. „Biały tydzień” dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzinami zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 18.00 i Mszę Św.
 8. Za tydzień zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
 9. Poświęcenie pól: 20 maja o godz. 17.00 Zofianka D., 21 maja o godz. 17.00 Zofianka G., 28 maja o godz. 17.00 Flisy.
 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
 11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 300 zł.
 12. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Janina Łach. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia