Ogłoszenia 7 maja 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Umocnieni Bożymi darami wkraczajmy w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawajmy świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
 2. W poniedziałek uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 18.30 i dodatkowa o 20.00.
 3. W poniedziałek spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie od godz. 19.15.
 4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o 16.00. 
 5. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
 6. W sobotę w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 42. rocznicę zamachu na Św. Jana Pawła II.
 7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 12.00 dzieci przystąpią do I Komunii Św., z tej racji niektóre ławki będą zarezerwowane dla rodzin. Szczególna okazja do spowiedzi w piątek od godz. 16.30.
 8. We wtorek i piątek kancelaria nieczynna, sprawy wyjątkowo pilne można załatwić bezpośrednio po Mszy Św. wieczornej.
 9. Zapraszamy na Dni Otwarte Funduszy Europejskich, które odbędą się w Parku Rekreacji Zoom Natury w przyszłą niedzielę od godz. 11.00. W programie m.in. bezpłatne gry i zabawy w Parku Kreatywnym dla najmłodszych, zwiedzanie Laboratoriów Wiedzy oraz pokazy egzotycznych zwierząt.
 10. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka dla dzieci i dorosłych.
 11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 100 zł.
 12. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Andrzej Kułażyński i Czesław Sapiński, którego pogrzeb będzie jutro. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…

 

Kategorie: Ogłoszenia