Ogłoszenia 22 stycznia 2023 r.

1. Dziś w całym Kościele obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. To szczególne zaproszenie, aby odkrywać tajemnicę Boga przez lekturę Pisma Świętego.
  2. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – Św. Franciszek Salezy; w środę – Św. Paweł, apostoł, świętujemy jego nawrócenie; w czwartek – Święci biskupi Tymoteusz i Tytus; w sobotę – Św. Tomasz z Akwinu.
  3. W poniedziałek przypada 23 dzień miesiąca, dlatego od godz. 7.30 do 18.30 zachęcamy do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na organizację wyjazdu młodzieży z dekanatu na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Kwestowała będzie młodzież, która udaje się na to wydarzenie.
  5. Za tydzień o godz. 15.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  6. Do końca ferii szkolnych sprawy kancelaryjne można załatwić po zakończeniu wieczornej Mszy Św.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: 300, 200 trzy razy 100 oraz 50 zł.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Stanisław Spryszak. Polecając go miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…