Ogłoszenia 15 stycznia 2023 r.

1. W tym tygodniu patronują nam: we wtorek – Św. Antoni; w czwartek – Św. Józef Sebastian Pelczar; w sobotę – Św. Agnieszka.
  2. W środę rozpocznie się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. W tym czasie chrześcijanie różnych wyznań gromadzą się na spotkaniach ekumenicznych.
  3. W dni powszednie podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlimy się o błogosławieństwo Boże na nowy rok dla mieszkańców poszczególnych części Parafii. Harmonogram Mszy Św. jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zapraszamy.
  4. Za tydzień podczas każdej Mszy Św. śpiewa zespół wokalno-instrumentalny z Ukrainy.
  5. Do końca ferii szkolnych sprawy kancelaryjne można załatwić po zakończeniu wieczornej Mszy Św.
  6. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: dwa razy 200 i 100 zł.
  8. Babciom i Dziadkom oraz Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy doświadczenia bliskości Boga i Jego mocy w codziennym życiu oraz opieki Matki Najświętszej.