Ogłoszenia 8 stycznia 2023 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Dzisiejsze święto to okazja, aby wspomnieć sakrament Chrztu Świętego. Przez ten sakrament zostaliśmy złączeni z Chrystusem i włączeni do Kościoła. Niech dzisiejszy dzień będzie dniem wdzięczności za naszych rodziców i chrzestnych, którzy wyznając wiarę, przynieśli nas do świątyni, abyśmy mogli dostąpić odrodzenia z wody i Ducha Świętego.
  2. W dni powszednie podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlimy się o błogosławieństwo Boże na nowy rok dla mieszkańców poszczególnych części Parafii. Harmonogram Mszy Św. jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zapraszamy.
  3. W poniedziałek o godz. 19.15 adoracją Najświętszego Sakramentu rozpocznie się spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie.
  4. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
  5. Spotkanie rodziców grupy dzieci i młodzieży, która wyjeżdża w góry na zimowisko w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00.
  6. W niedzielę o godz. 18.00 w Sanktuarium koncert kolęd w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Wstęp wolny.
  7. Składamy z serca płynące podziękowanie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Orszaku Trzech Króli oraz za dary złożone na pomoc Ukrainie.
  8. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Kościoła: 1000 oraz 100 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Łucja Demczuk, Mieczysław Karwatowski i Jan Nizioł, którego pogrzeb będzie we wtorek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia