Ogłoszenia 20 listopada 2022 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień biblijny”. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wieczornych i lektury Pisma Świętego w rodzinach.
  2. W poniedziałek wspomnienie Ofiarowania NMP, we wtorek Św. Cecylii, a w czwartek patronują nam święci męczennicy wietnamscy.
  3. W środę, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa Pana. Roraty w dni powszednie o godz. 6.15 i dodatkowo dla dzieci o godz. 18.30.
  5. Z okazji wspomnienia Św. Cecylii państwu organistom, pani dyrygent z chórem parafialnym, scholi oraz pozostałym osobom zaangażowanym w oprawę wokalno-instrumentalną składamy serdeczne podziękowanie i życzenia obfitych łask Bożych.
  6. Spotkanie Rady Parafialnej w niedzielę po sumie.
  7. Rekolekcje adwentowe od 1 grudnia głosić będzie ks. Jerzy Basaj, Dyrektor Krajowy Stowarzyszenia Cudownego Medalika, którego polecamy Waszym modlitwom.
  8. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: KŻR z Zofianki G. oraz bezimiennie po 100 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Czesław Prus, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…