Ogłoszenia 13 listopada 2022 r.

1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Ojciec Święty Franciszek zachęca nas do modlitwy za ubogich i z ubogimi oraz do konkretnych dzieł miłosierdzia.
  2. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
  3. W poniedziałek o godz. 19.30 adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele rozpocznie się spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie. Po adoracji Eucharystia.
  4. W czwartek w liturgii przypada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, a w piątek Bł. Karoliny Kózkówny.
  5. W sobotę o godz. 7.00 spotkanie Rycerzy Kolumba.
  6. W sobotę nasz Rodak Mateusz Powrózek przyjmie w katedrze lubelskiej strój duchowny. Polecamy Mateusza Waszym modlitwom.
  7. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  9. Janowski Ośrodek Kultury zaprasza na film „Prorok” w dniach 18-19 oraz 25-27 listopada.
  10. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 200 zł.
  11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Andrzej Skubik i Tadeusza Pikula, których pogrzeby będą we wtorek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…