Ogłoszenia 7 sierpnia 2022 r.

1. Dziś kolejna wakacyjna niedziela. Modlimy się, aby Bóg umocnił w naszych sercach ducha przybranych dzieci, abyśmy mogli osiągnąć obiecane dziedzictwo. Niech nasze dobre pragnienia wspomaga także orędownictwo Maryi, która w różnych sanktuariach gromadzi rzesze pielgrzymów.
  2. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pielgrzymce, zachęcamy do duchowego pielgrzymowania. Informacje na stronie diecezjalnej. https://diecezjasandomierska.pl/category/akcje-duszpasterskie/
  3. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Dominik; we wtorek – Św. Teresa Benedykta od Krzyża; w środę – Św. Wawrzyniec; w czwartek – Św. Klara; w niedzielę – Św. Maksymilian Kolbe (odpust w Krzemieniu).
  4. W niedzielę i czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  5. We wtorek po Mszy Św. wieczornej modlitwy za wstawiennictwem Św. Antoniego.
  6. Na tablicy ogłoszeń są informacje o pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 21 sierpnia.
  7. Na parafialne dziękczynienie za plony zapraszamy z wieńcami w niedzielę, 4 września o godz. 12.00.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii oraz korzystania z biblioteki parafialnej.
  9. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: 200 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Maria Piecyk. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…