Ogłoszenia 31 lipca 2022 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. W poniedziałek mija 78. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny jesteśmy winni naszą modlitewną pamięć.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30. O godz. 18.30 Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem Św. O. Pio składanych do skrzynki przy figurze Świętego.
  3. W poniedziałek wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego.
  4. We wtorek przypada odpust Porcjunkuli, związany z osobą Świętego Franciszka z Asyżu.
  5. We wtorek o godz. 7.00 w Sanktuarium Msza Św. na rozpoczęcie Janowskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapisy w Domu Parafialnym.
  6. W czwartek patronuje nam Św. Jan Maria Vianney.
  7. W piątek drugi Odpust Papieski w Sanktuarium.
  8. W sobotę święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 6.30, 8.00 i 18.30.
  9. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, a w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00. W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja i od godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej. Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień po sumie.
  10. Na tablicy ogłoszeń wisi informacja o podyplomowych studiach katechetyczno-teologicznych.
  11. Piknik Rodzinny Stop Przemocy został przełożony na 28 sierpnia.
  12. Dziękujemy też za ofiary na potrzeby Parafii: Stanisław Mazur 250 zł.
  13. Przypominamy o konieczności stosownego stroju (nie są takim krótkie spodenki i koszulki na ramiączkach), postawy oraz opieki nad małymi dziećmi w miejscach sakralnych.
  14. Do wieczności odszedł śp. Henryk Sulowski, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając go miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia