Ogłoszenia 24 lipca 2022 r.

1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada siedemnasta niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne. Niech na drogach wakacyjnego odpoczynku nie zabraknie troski o życie duchowe, o modlitwę osobistą, nawiedzenie świątyń i udział we Mszy Świętej.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Jakub i Św. Krzysztof; we wtorek – Św. Joachim i Anna; w piątek – Św. Marta, Maria i Łazarz.
  3. W poniedziałek Waszym modlitwom polecamy bpa ordynariusza Krzysztofa oraz kapelana szpitala ks. Krzysztofa.
  4. Dziś błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Prosimy powoli przejeżdżać obok dzwonnicy w stronę DPS-u. Natomiast przy wejściu głównym do kościoła można nabyć pamiątkowe breloczki i małe różańce po 5 zł.
  5. W czwartek i niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  6. Ośrodek Pomocy społecznej zaprasza w przyszłą niedzielę od 14.00 na Piknik Rodzinny Stop Przemocy na terenie Parku Rekreacji Zoom Natury.
  7. 1 sierpnia między 11.00, a 12.00 przez powiat janowski przejeżdżał będzie wyścig kolarski Tour de Pologne. Organizatorzy zachęcają do kibicowania i jednocześnie proszą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz ograniczenie ruchu na trasie drogi krajowej Polichna – Janów Lubelski i drogi powiatowej Janów Lubelski – Momoty.
  8. 2 sierpnia wyruszy Jubileuszowa 40 Piesza Pielgrzymka z Janowa Lubelskiego pod hasłem „MARYJA ZNAKIEM NADZIEI I POKOJU”. Koszt pielgrzymki 150 zł; druga osoba z tego samego domu – rodziny 90 zł; trzecia i następne 60 zł. Zapisy w domu parafialnym przy Sanktuarium codziennie do 1 sierpnia w godz. 17.00-18.00 oraz w dniu wyjścia pielgrzymki. Zachęcamy także do wyjazdu na jednodniowe pielgrzymowanie w dniu 7 sierpnia (niedziela). Wyjazd z parkingu sprzed Sanktuarium o godz. 5.00, powrót około 21.30. Koszt jednodniowego pielgrzymowania 60 zł.
  9. Na tablicy ogłoszeń są informacje o 4-dniowej pielgrzymce na Litwę i Łotwę od 4-7 sierpnia oraz pielgrzymce do Kalwarii Zebrzydowskiej w dniu 21 sierpnia.
  10. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza na bezpłatne zajęcia. Informacje w przedsionku kościoła.
  11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 200 zł.