Ogłoszenia 17 lipca 2022 r.

1. Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania. Niech spotkanie z Jezusem Chrystusem w tajemnicy Jego męki, śmierci i zmartwychwstania będzie umocnieniem na tej drodze.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w środę – Bł. Czesław; w piątek – Św. Maria Magdalena; w sobotę – Św. Brygida.
  3. W środę z okazji imienin Waszym modlitwom polecamy pana kościelnego Czesława. Dziękując mu za ofiarną posługę, życzymy potrzebnych łask Bożych.
  4. W sobotę, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  5. W sobotę o godz. 19.00 w Sanktuarium koncert organowy w wykonaniu ks. Attili Hontiego. W programie utwory muzyki klasycznej. Wstęp wolny. Możliwość zakupu CD.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach Świętych błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Można będzie nabyć pamiątkowe breloczki i małe różańce.
  7. W czwartek i niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  8. W Sanktuarium zapisy na Janowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę codziennie od godz. 17.00 do 18.00 w domu parafialnym.