Ogłoszenia 15 maja 2022 r.

1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Umocnieni Bożymi darami wkraczajmy w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawajmy świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
  2. W poniedziałek przypada święto Św. Andrzeja Boboli, patrona Polski. Niech jego wstawiennictwo wyprasza dar pokoju w Ojczyźnie i na świecie.
  3. W środę wspominamy rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II. To kolejna okazja, aby odkrywać na nowo słowa naszego Wielkiego Rodaka.
  4. W sobotę imieniny obchodzi ks. kan. Jan Sobczak. Składając mu najlepsze życzenia polecamy Waszym modlitwom i zapraszamy na Mszę Św. w Jego intencji o godz. 18.30.
  5. Dziś zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
  6. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych dziękujemy za troskę o właściwe przygotowanie i przeżycie uroczystości. „Bóg zapłać” także za dary materialne: kadzielnicę oraz ofiarę 2500 zł. Dziękujemy też rodzicom dzieci z Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego za ofiarę 1050 zł oraz anonimowemu darczyńcy za 100 zł.
  7. Biblioteka parafialna będzie czynna w II i IV niedzielę miesiąca od godz. 11.00 do 11.45.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.