Ogłoszenia 8 maja 2022 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Prosimy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos Bożego wezwania i przygotowują się do kapłaństwa w naszym diecezjalnym seminarium.
 2. W poniedziałek przeniesiona uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika. Msze Święte jak w dzień powszedni.
 3. W poniedziałek spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie. Gromadzimy się o 19.15, tym razem w kaplicy Św. Barbary.
 4. Spotkanie uczniów kl. VIII z rodzicami w związku z bierzmowaniem w środę po Mszy wieczornej.
 5. W czwartek od godz. 17.00 adorację prowadzi Legion Maryi i Wspólnota Intronizacyjna.
 6. W piątek w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 41. rocznicę zamachu na Św. Jana Pawła II.
 7. W sobotę obchodzimy święto Św. Macieja, apostoła.
 8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
 9. Waszym modlitwom polecamy ks. Tadeusza Ocimka, który opuścił szpital i tymczasowo przebywa w DPS.
 10. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie i udział we wspólnej oraz indywidualnej modlitwie podczas parafialnej stacji Kongresu Eucharystycznego. Niech czas poświęcony na adorację Najświętszego Sakramentu wyda błogosławione owoce.
 11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: Stanisław Mazur 200 i bezimiennie 600 zł.
  Kategorie: Ogłoszenia