Ogłoszenia 21 listopada 2021 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień biblijny”. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wieczornych i lektury Pisma Świętego w rodzinach.
  2. Dziś w całej Polsce zbiórka do puszek na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego.
  3. Z okazji jutrzejszego wspomnienia Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, państwu organistom, pani dyrygent z chórem parafialnym, scholi oraz pozostałym osobom zaangażowanym w oprawę wokalno-instrumentalną składamy serdeczne podziękowanie i życzenia obfitych łask Bożych. Przy okazji ogłaszamy nabór nowych członków do chóru – próby w czwartki o godz. 18.00 w domu parafialnym i zachęcamy do polubienia strony chóru na Facebooku.
  4. We wtorek, 23 dzień miesiąca, od godz. 12.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  5. W środę w liturgii patronują nam święci męczennicy wietnamscy.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty w naszym kościele o godz. 6.15 i dodatkowo dla dzieci o godz. 18.30.
  7. Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.00.
  8. Spotkanie dla uczniów kl. VIII w ramach przygotowania do Bierzmowania w niedzielę o godz. 10.00.
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 20.00 w naszym kościele będzie Wieczór Uwielbienia. Czuwanie zakończymy indywidualnym błogosławieństwem.
  10. Dziękujemy za ofiarę na potrzeby Parafii: 100 zł.
  11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Teresa Kozioł i Józef Pąk oraz Natalia Pakuła, Genowefa Kozdra i Czesława Oleszko, których pogrzeby będą w poniedziałek i Krzysztof Piotrowski, pogrzeb we wtorek. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…