Ogłoszenia 14 listopada 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Ojciec Święty Franciszek zachęca nas do modlitwy za ubogich i z ubogimi oraz do konkretnych dzieł miłosierdzia.
  2. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
  3. W środę w liturgii przypada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, w czwartek Bł. Karoliny Kózkówny, a w sobotę Św. Rafała Kalinowskiego.
  4. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela przed Adwentem.
  5. Spotkanie dla uczniów kl. VII w ramach przygotowania do bierzmowania w niedzielę, 21 listopada o godz. 10.00.
  6. W niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 400 i 200 zł.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Marcin Piecuch i Stanisława Pieniak. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…