Ogłoszenia 7 listopada 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Bóg prowadzi nas drogami prawdy i miłości. Dał nam przykazania, a więc jasne zasady, konkretne wymagania. W świecie skażonym obłudą i zakłamaniem ci, którzy to demaskują, są narażeni na różne ataki, trudności. Jednak wpatrujemy się w Pana Jezusa, który nie bał się demaskować faryzejskich, nieprawdziwych i nieuczciwych postaw, dlatego miejmy odwagę zawsze stawać po stronie prawdy i uczciwości. Bóg wspiera tych, którzy są Mu wierni.
 2. Kalendarz liturgiczny: wtorek – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; środa – wspomnienie Św. Leona Wielkiego, papieża; czwartek – wspomnienie Św. Marcina z Tours, biskupa; piątek – wspomnienie Św. Jozafata, biskupa i męczennika; sobota – wspomnienie pierwszych męczenników Polski.
 3. W poniedziałek od godz. 17.00 adorację prowadzi grupa o. Pio. O 18.30 Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem Świętego.
 4. W poniedziałek podczas Mszy wieczornej modlimy się także za ks. Andrzeja Pikulę, który świętuje 70 r. urodzin.
 5. W poniedziałek o godz. 19.15 adoracją Najświętszego Sakramentu w kościele rozpocznie się spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie. Po adoracji wspólna Eucharystia.
 6. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. o godz. 7.00, 8.00, 10.00 i 18.30. Podczas Mszy o 10.00 w szczególny sposób modlimy się w intencji Ojczyzny. O godz. 16.30 nabożeństwo Drogi krzyżowej z Sanktuarium do naszego kościoła.
 7. W przyszłą niedzielę solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w różnych częściach świata. Ofiarami do puszki wspieramy działalność organizacji „Kościół w potrzebie”.
 8. Ogłoszenie wyników konkursu „Zilustruj dowolną tajemnicę Różańca Świętego” 14 listopada po Mszy Św. o godz. 10.00.
 9. Wypominki codziennie o 18.00. Wszystkie kartki prosimy złożyć najpóźniej 10 listopada.
 10. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: 200 i dwa razy 100 zł.
 11. W zakrystii jest do nabycia Gość Niedzielny i Niedziela. Zachęcamy do lektury.
Kategorie: Ogłoszenia