Ogłoszenia 3 października 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata.
  2. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu; wtorek – wspomnienie Św. Faustyny, zakonnicy; czwartek – wspomnienie NMP Różańcowej, sobota – wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, patrona diecezji.
  3. W poniedziałek od godz. 17.00 adorację prowadzi grupa O. Pio.
  4. W czwartek przypada 4. rocznica śmierci ks. Biskupa Wacława Świerzawskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.
  5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  6. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w czwartek podczas Mszy Św. o godz. 18.30. Wcześniej zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek dla stypendystów „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.
  8. Za tydzień zapraszamy na nabożeństwo różańcowe połączone z procesją ulicami Parafii o godz. 17.00.
  9. Dziękujemy za bezimienną ofiarę na potrzeby Parafii: 200 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Leszek Głogowski, Jan Orzeł i Stanisław Smutek, którego pogrzeb będzie we wtorek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia