Ogłoszenia 26 września 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, kapłana; wtorek – wspomnienie Św. Wacława, męczennika; środa – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; czwartek – wspomnienie Św. Hieronima, kapłana; piątek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, tytuł kościoła w Godziszowie; sobota – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
  2. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy wkrótce nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Św. i nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy o god 18.00. Przypominamy, że w niedziele i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty – radosne, we wtorki i piątki – bolesne, a w czwartki – tajemnice światła. Za dwa tygodnie o godz. 17.00 planujemy przejść z procesją różańcową ulicami Parafii.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00, a w sobotę po Mszy Św. wieczornej. W sobotę o godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej z procesją wokół kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Spotkanie rady parafialnej za tydzień o 17.00.
  6. Jeszcze raz zapraszamy na 10 urodziny Zoomu Natury dziś od godz. 11.30. W programie m.in. bezpłatne zwiedzanie Laboratoriów Wiedzy oraz gry i zabawy w Parku Kreatywnym.
  7. Przypominamy, że dzisiaj o godz. 20.00 w naszym kościele będzie Wieczór Uwielbienia z rozważaniami opartymi na Piśmie Świętym. Czuwanie zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  8. Program Diecezjalnej Pielgrzymki Kół Żywego Różańca do Gorzyc w dniu 2 października wisi na tablicy w przedsionku. Zgłoszenia na wyjazd w zakrystii do środy włącznie.
  9. Dziękujemy za bezimienną ofiarę na potrzeby Parafii 300 zł, a także panu Januszowi Berbeciowi za bezinteresowną pomoc przy awariach i remoncie instalacji gazowej.
  10. Ks. Mariusz, który był naszym gościem składa serdeczne podziękowanie za życzliwość oraz wsparcie kwotą 8730 zł duszpasterstwa Parafii w Aleksandrii na Ukrainie i w każdą środę z Parafianami poleca w modlitwie Darczyńców Bożej łaskawości.
Kategorie: Ogłoszenia