Ogłoszenia 12 września 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dziś rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania. Od poniedziałku podczas Mszy Św. o godz. 18.30 będziemy modlić się za uczniów i wychowawców o błogosławione owoce nauczania i wychowania. W poniedziałek zapraszamy szczególnie uczniów klas VIII, we wtorek klas VI i VII, w środę klas IV i V, w czwartek klas I, II i III, w piątek uczniów ZST, a w sobotę wszystkich uczniów oraz zatroskanych o przyszłość młodego pokolenia rodziców i nauczycieli.
 2. W poniedziałek od godz. 19.15 spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie.
 3. Od wtorku przed Mszą Św. wieczorną będziemy modlić się nowenną za wstawiennictwem Św. Ojca Pio.
 4. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.
 5. W tym tygodniu patronują nam także: w poniedziałek – Św. Jan Chryzostom, w czwartek – Św. Korneliusz i Cyprian, a w sobotę – Św. Stanisław Kostka.
 6. Spotkanie dla uczniów klas III przygotowujących się do I Komunii Św. 19 września o godz. 10.00, natomiast dla uczniów klas VIII przed bierzmowaniem 26 września również o 10.00.
 7. W piątek, w rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku w modlitwach pamiętajmy o wszystkich poległych w obronie naszej Ojczyzny na Wschodzie.
 8. Zachęcamy do udziału w Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Msza Św. na Szczycie Jasnogórskim 26 września o godz. 11.00.
 9. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki. Słuchaczami Studium mogą być wszyscy, którzy chcą zgłębić zagadnienia związane z rodziną.
 10. W przyszłą niedzielę o pracy wśród katolików na Ukrainie opowie misjonarz – ks. Mariusz. Polecamy jego posługę życzliwości Parafian.
 11. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby chrześcijan w Ziemi Świętej.
 12. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 200 i 100 zł.
 13. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Jan Świś i Marek Woźnica. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia