Ogłoszenia 11 lipca 2021 r.

1. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego. Niech na trasach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. Pamiętajmy o godnym stroju, o ciszy i choćby krótkiej modlitwie uwielbienia.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu; we wtorek – Św. Andrzej Świerad i Św. Benedykt; w czwartek – Św. Bonawentura; a w piątek – NMP z Góry Karmel.
  3. Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.
  4. We wtorek przeżywać będziemy Dzień Męża i Żony. Zapraszamy wszystkich małżonków z naszej parafii na Mszę Św. o godz. 18.30.
  5. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 200 i 100 zł.
  6. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Helena Pachuta. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…