Ogłoszenia 4 lipca 2021 r.

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w wtorek – Bł. Maria Teresa Ledóchowska, dziewica; w czwartek – Św. Jan z Dukli, kapłan.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
  4. Bardzo prosimy, aby przy okazji ślubów nie rzucać przy kościele konfetti itp. rzeczy. W innym wypadku nowożeńcy niech zorganizują dokładne sprzątanie.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii oraz korzystania z biblioteki parafialnej czynnej w niedziele od 11.00 do 13.30.
  6. W minionym tygodniu nasz Parafialny Klub Sportowy brał udział w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej. Tegoroczne zawody odbyły się w Rzeszowie. Członkowie naszego Klubu wywalczyli wicemistrzostwo Polski. Dziękujemy tym wszystkim, którzy wsparli nasz zespół finansowo czy też w innej formie : Starostwu Powiatowemu, Urzędowi Gminy, Nadleśnictwu, firmie Greinplast oraz Panu Janowi Jargile.
  7. Do remontu na około 5 tygodni zostały zabrane dzwony.
  8. Rodzina Wiktorii dziękuje wszystkim darczyńcom za szczodry gest, okazane serce i wrażliwość. Kwota 11032 zł pomoże dziewczynce wkrótce osiągnąć cel i marzenie o samodzielnym chodzeniu.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: Stanisław Mazur 100 oraz bezimiennie 600, 300 i dwa razy 200 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Bronisława Pawlos i Stefan Banasiak, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…