Ogłoszenia 27 czerwca 2021 r.

1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Niekiedy trzeba dystansu, czasu, a przede zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym.
  2. W poniedziałek wspominamy Św. Ireneusza, a w sobotę Św. Tomasza.
  3. We wtorek przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Swoimi modlitwami obejmijmy Piotra naszych czasów. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00 i 18.30. Odpust w Sanktuarium.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, a w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00. W sobotę po Mszy Św. wieczornej adoracja i od godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej. Zmiana tajemnic różańcowych będzie 11 lipca po sumie.
  5. Przypominamy o konieczności stosownego stroju (nie są takim krótkie spodenki i koszulki na ramiączkach), postawy oraz opieki nad małymi dziećmi w miejscach sakralnych.
  6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: rodzice bierzmowanych 2000 oraz bezimiennie 200 i 100 zł.
  7. U progu czasu wakacyjnego życzymy dobrego odpoczynku i przypominamy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji.
  8. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Czesław Piecyk. Polecając go miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…