Ogłoszenia 20 czerwca 2021 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 18.00. Zadbajmy o to, byśmy choć raz rodzinnie stanęli przed obliczem Jezusa utajonego w Najświętszym Sakramencie.
  2. W poniedziałek wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  3. W środę obchodzimy Dzień Ojca. Do szczególnej modlitwy za ojców zapraszamy podczas wieczornego nabożeństwa.
  4. W środę, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  5. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 10.00, 16.00 i 18.30. Odpust w Sanktuarium.
  6. W czwartek imieniny ks. Jana Mazura i ks. Jana Łagóda. Składając im najlepsze życzenia polecamy Waszym modlitwom i zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.30.
  7. W piątek chcemy dziękować Panu Bogu za mijający rok szkolny. Uczniów szkoły podstawowej zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00 do naszej świątyni, natomiast uczniów szkół ponadpodstawowych o godz. 8.00 do Sanktuarium.
  8. Od przyszłej niedzieli do końca wakacji nie będzie Mszy Św. niedzielnych o godz. 16.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30.
  9. Sprawy kancelaryjne załatwiamy od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.
  10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, która jest do nabycia w zakrystii oraz korzystania z biblioteki parafialnej czynnej w niedziele od 11.00 do 13.30.
  11. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przygotowanie i udział w jubileuszu Parafii.
  12. W przyszłą niedzielę rodzice 7 letniej Wiktorii z woj. lubelskiego będą przed kościołem zbierać środki na skomplikowaną operację nóg i rehabilitację córki. Dziewczynka przeszła długoletnie leczenie, operację serca i główki, obecnie porusza się na kolanach. Prosimy o życzliwe wsparcie.
  13. Wobec poprawiającej się sytuacji pandemicznej w kraju, biskupi podjęli decyzję o zniesieniu od 20 czerwca br. dyspens od uczestnictwa we Mszy Świętej niedzielnej oraz w święta nakazane.