Ogłoszenia 9 maja 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień.
 2. W poniedziałek spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci, a także małżonków za siebie wzajemnie. Gromadzimy się o 19.15 w kościele.
 3. W czwartek w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 40. rocznicę zamachu na Św. Jana Pawła II.
 4. W piątek obchodzimy święto Św. Macieja, apostoła.
 5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Instytut Teologiczny w Sandomierzu.
 6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.00, 12.00 i 16.00 dzieci będą obchodziły rocznicę I Komunii Św., z tej racji niektóre ławki mogą być zarezerwowane. Okazja do spowiedzi podczas Mszy Św. wieczornych.
 7. W zakrystii jest nowy numer „Róży w Rodzinie” oraz inna prasa katolicka.
 8. Przez cały miesiąc nabożeństwa majowe o godz. 18.00.
 9. Starosta Janowski informuje, że ruszają szczepienia przeciw COVID-19 w budynku LO przy ul. Jana Pawła II (od strony parkingu). Szczepienia będą we wtorek 11. maja i czwartek 13. maja w godz. 8.00 – 12.00. Na chętnych czeka personel medyczny, który zajmie się pacjentem zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi standardami. Uwaga! Liczba szczepionek jest ograniczona. Każdego dnia szczepionką firmy Astra Zeneca zostanie zaszczepionych sto osób. Rejestracja telefonicznie lub drogą online. Szczegóły na stronie internetowej powiatjanowski.pl
 10. Apel pszczelarzy wisi na tablicy ogłoszeń.
 11. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: KŻR z Zofianki D. 200 zł.
 12. W minionym czasie do wieczności odeszli: śp. Stanisław Kowalik i Eugeniusz Portka, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia