Ogłoszenia 21 lutego 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Rozpoczęliśmy Wielki Post, czas nawrócenia, pokuty i przemiany życia. Od pierwszych wieków Kościoła był to okres poświęcony na przygotowanie kandydatów do chrztu i odnowienie skutków tego sakramentu. Niech ten czas doprowadzi nas do pogłębienia duchowej relacji z Bogiem.
 2. W poniedziałek święto katedry św. Piotra Apostoła.
 3. We wtorek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
 4. Poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00.
 5. Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.
 6. W piątki Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 16.00, a dla dorosłych o 17.45. W niedziele o godz. 16.00 Msza Św. bez homilii, a następnie Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 7. Zachęcamy do włączenia się w łańcuch modlitwy i postu w intencji Ojczyzny oraz o oddalenie epidemii. Na stoliku na środku kościoła są kartki z datą do wyboru.
 8. W związku z epidemią Kuria Diecezjalna organizuje kurs dla narzeczonych w formie zdalnej. Szczegóły na tablicy w przedsionku kościoła.
 9. W zakrystii jest do nabycia prasa katolicka dla dzieci i dorosłych.
 10. Kołu rodziców modlących się za dzieci dziękujemy za ofiarę 400 zł na kwiaty do kościoła.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszła śp. Krystyna Daniel, której pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając ją miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia