Ogłoszenia 7 lutego 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

2. Adoracją w kościele o godz. 19.15 rozpocznie się w poniedziałek spotkanie rodziców modlących się za swoje dzieci. 

3. W środę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy, w czwartek zaś Najświętszej Maryi Panny z Lourdes i Światowy Dzień Chorego, dlatego podczas Mszy Św. o godz. 18.30 będziemy modlić się za chorych i tych, którzy ich pielęgnują. Pamiętajmy, aby w przypadku ciężkiej choroby nie zwlekać z zatroszczeniem się o udzielenie sakramentu namaszczenia chorych.

4. Za tydzień zbiórka do puszek na fundusz pomocy chorym kapłanom Diecezji Sandomierskiej.

5. W Sanktuarium w czasie Wielkiego Postu odbywać się będzie kurs przedmałżeński. Pierwsze z pięciu spotkań 19 lutego o godz. 19.00.

6. Administracja cmentarza zwraca się z prośbą o zabieranie części śmieci cmentarnych do domu oraz nie wyrzucanie śmieci z domów do pojemników cmentarnych. Takie sytuacje niestety się zdarzają. W przypadku ujawnienia kto wyrzuca śmieci, będzie to zgłaszane do odpowiednich służb. Teren przy śmietnikach jest monitorowany.

7. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: Mirosław Flis 300, 2 razy 200, 2 razy 100 i 50 zł.

8. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Stefania Kotrybała. Polecając ją miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Kategorie: Ogłoszenia