Ogłoszenia 24 stycznia 2021 r.

1. Po raz drugi w całym Kościele obchodzimy dziś Niedzielę Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Paweł, apostoł, świętujemy jego nawrócenie; we wtorek – Święci biskupi Tymoteusz i Tytus; w czwartek – Św. Tomasz z Akwinu, doktor Kościoła.
  3. Dziś „Dzień solidarności z Chorwacją”. Ofiarami do puszki wspieramy kraj nawiedzony w ostatnim czasie trzęsieniami ziemi.
  4. W przyszłą niedzielę na godz. 20.00 zapraszamy do naszego kościoła na Wieczór Uwielbienia. Rozważania oparte będą na Słowie Bożym. Czuwanie zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Promyczek Dobra i Róża w Rodzinie. Można również nabyć parafialny kalendarz jubileuszowy.
  6. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: 200 i 100 zł.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Józef Jabłoński i Stanisława Osiewicz. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…