Ogłoszenia 10 stycznia 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Jezus, który staje w szeregu ludzi grzesznych i pragnie przyjąć chrzest nawrócenia z rąk Jana Chrzciciela, ukazuje się światu jako umiłowany Syn Ojca, naznaczony mocą Ducha Świętego, który przychodzi, by objawić Boga ludzkości. Dzisiejsza niedziela kończy okres Narodzenia Pańskiego.
  2. Składamy serdeczne podziękowanie młodzieży i chórowi parafialnemu za przygotowanie inscenizacji jasełek oraz koncert kolęd w uroczystość Trzech Króli.
  3. Zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w dni powszednie podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlimy się o błogosławieństwo Boże na nowy rok dla mieszkańców poszczególnych części Parafii. Harmonogram Mszy Św. jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej. Zapraszamy.
  4. Informujemy, że ze względu na dużą ilość zarezerwowanych terminów intencje zamawiane przy okazji pogrzebów będziemy odprawiali podczas Mszy zbiorowych.
  5. Na tablicy ogłoszeń jest program audycji w Radio Maryja dla małżonków i rodziców w każdy wtorek o godz. 21.30. Zachęcamy do słuchania i korzystania z cennych informacji w zakresie katolickiego wychowania i życia rodzinnego.
  6. W przedsionku wisi też informacja o akcji oddawania krwi, która będzie przeprowadzona 16 stycznia od godz. 9.00 – 13.00 przed Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” przy ul. Jana Pawła II 5.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Róża w Rodzinie. Można również nabyć kalendarz wydany z racji przypadającej w tym roku 25. rocznicy utworzenia naszej Parafii.
  8. Dziękujemy za ofiary na potrzeby kościoła: 500, 300, 2 razy 200 i 100 zł.
  9. W minionym czasie do wieczności odeszli śp. Stanisław Kuźnicki i Izabela Bańka oraz Marian Wołoszyn, którego pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia