Ogłoszenia 3 stycznia 2021 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. W pierwszą niedzielę nowego roku pragniemy powierzyć Chrystusowi ten nowy czas. Jeszcze w klimacie Bożego Narodzenia dostrzegamy Jezusa, który przychodzi, aby nas odkupić, by nadać sens naszym dniom, by ukazać perspektywę wieczności, do której jesteśmy zaproszeni.
 2. W poniedziałek od godz. 17.30 adorację prowadzi grupa O. Pio. O godz. 18.30 Msza Św. w intencjach za wstawiennictwem Św. O. Pio.
 3. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy. Porządek Mszy Św. niedzielny. W tym dniu gościć będziemy o. Emiliana, pallotyna. Taca na potrzeby misji.
 4. Tego dnia o godz. 17.00 zapraszamy na tzw. Orszak Trzech Króli. Z racji pandemii będzie miał on nieco inny charakter. Najpierw wystąpi nasza młodzież, która przygotowała spektakl pt.: „Jasełka u Hrabiny”, zaś po przedstawieniu będzie koncert kolęd w wykonaniu chóru i młodzieży. Dla chętnych przygotowaliśmy korony i naklejki.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.30.
 6. W przyszłą niedzielę świętem Chrztu Pańskiego zakończymy liturgiczny obchód okresu Narodzenia Pańskiego.
 7. Zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej w dni powszednie podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlimy się o błogosławieństwo Boże na nowy rok dla mieszkańców poszczególnych części Parafii. Zapraszamy. Harmonogram Mszy Św. jest na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej
 8. Są do nabycia: świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego oraz Róży w Rodzinie, a także Mały Gość Niedzielny. Można również nabyć kalendarz wydany z racji przypadającej w tym roku 25. rocznicy utworzenia naszej Parafii.
 9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: 200 i 100 zł.
 10. Dziękując za życzenia świąteczne od osób prywatnych i rodzin oraz różnych instytucji i urzędów, które wpłynęły na adres Parafii życzymy wszystkim obfitości Bożej łaski i pokoju na Nowy Rok oraz ludzkiej życzliwości i dobroci.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Genowefa Spryszak i Kazimierz Hys. Polecając ich miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia