Ogłoszenia 27 grudnia 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

 1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nie tylko do zawierzenia naszych bliskich Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym.
 2. W poniedziałek święto Świętych Młodzianków, męczenników.
 3. W czwartek wspomnienie Św. Sylwestra, papieża. W związku z ograniczeniami spotykamy się wcześniej: nabożeństwo na zakończenie roku o godz. 16.30, a po nim o godz. 17.00 Msza Św.
 4. W piątek rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego 2021 oraz uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Porządek Mszy Św. niedzielny.
 5. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W sobotę adoracja po Mszy Św. wieczorowej i nabożeństwo maryjne o godz. 20.00.
 6. Zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej, od 28 grudnia będziemy podczas Mszy Św. o godz. 18.30 modlić się o błogosławieństwo Boże na nowy rok dla mieszkańców poszczególnych części Parafii. Zapraszamy.
 7. Serdeczne podziękowanie wszystkim dorosłym, młodzieży, lektorom i ministrantom za prace przy bożonarodzeniowej dekoracji świątyni, a Nadleśnictwu za choinki.
 8. Odwołana jest zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitwy dla Kół Różańcowych na styczeń: „Byśmy żyli w pełnym braterstwie z braćmi i siostrami z innych religii, modląc się za siebie wzajemnie, z otwartością na wszystkich”.
 9. Są do nabycia świąteczne tygodniki Gość Niedzielny i Niedziela po 10 zł oraz Róża w Rodzinie, a także Mały Gość Niedzielny.
 10. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: 500, 5 razy 200 i 2 razy 100 zł.
 11. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Leszek Flis, Maria Jemielewska i Renata Dolecka, których pogrzeby będą we wtorek oraz Henryk Sobótka, którego pogrzeb zaplanowano na środę. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
   Kategorie: Ogłoszenia