Ogłoszenia 13 grudnia 2020 r.

1. W liturgii Kościoła trzecia niedziela Adwentu jest nazywana niedzielą Gaudete – „radujcie się”. Bliskość świąt Bożego Narodzenia sprawia, że powinniśmy się zastanowić, czy jesteśmy przygotowani na spotkanie z Panem.
  2. Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. W natłoku wielu ważnych spraw niech nie umknie naszej uwadze fakt, że pragniemy razem wyjść na spotkanie przychodzącego Pana.
  3. Transmisja Mszy Świętej niedzielnej o godz. 10.00 na facebooku https://www.facebook.com/pg/Parafia-%C5%9Bw-Jadwigi-Kr%C3%B3lowej-w-Janowie-Lubelskim-115987353103138/videos/.
  4. W poniedziałek patronuje nam Św. Jan od Krzyża, kapłan i doktor Kościoła.
  5. W środę o godz. 18.00 rozpocznie się nowenna do Bożego Narodzenia.
  6. W czwartek przypadają 84. urodziny papieża Franciszka – w osobistych modlitwach polecajmy jego osobę i posługę Bożej Opatrzności.
  7. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 9.00. Zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie po Mszy wieczornej do czwartku włącznie.
  8. Nie będzie jednego dnia spowiedzi przed świętami, dlatego zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty podczas Mszy Świętych.
  9. Opłatki i świece Caritas oraz świąteczne wydanie „Róży w Rodzinie” są do nabycia w zakrystii.
  10. Muzeum Regionalne zaprasza do udziału w konkursie na szopkę bożonarodzeniową. Prace należy dostarczyć do 18 grudnia. Regulamin można znaleźć na stronie miasta oraz na profilu Facebook.
  11. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: dwa razy 200, 160, 150 i dwa razy 100 zł.
  12. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Jerzy Złamański. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu wołajmy: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…