Ogłoszenia 22 listopada 2020 r.

1. Dzisiaj rozpoczyna się „Tydzień biblijny”. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wieczornych w dni powszednie i lektury Pisma Świętego w rodzinach.
  2. W poniedziałek, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  3. We wtorek w liturgii patronują nam święci męczennicy wietnamscy.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent i nowy rok liturgiczny.
  5. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się codziennie o godz. 18.00.
  6. Świece Caritas oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny są do nabycia w zakrystii.
  7. Rekolekcje adwentowe planujemy rozpocząć 3 grudnia o godz. 18.30.
  8. Z okazji wspomnienia Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej, państwu organistom, pani dyrygent z chórem parafialnym, scholi oraz pozostałym osobom zaangażowanym w oprawę wokalno-instrumentalną składamy serdeczne podziękowanie i życzenia obfitych łask Bożych.
  9. Na razie niestety nie udało się naprawić dzwonów.
  10. Dziękujemy za ofiarę na potrzeby Parafii: Andrzej Łukasik 200 zł.
  11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł śp. Leon Fusiara. Polecając zmarłych miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…