Ogłoszenia 15 listopada 2020 r.

1. Dzisiejsza niedziela w Kościele powszechnym obchodzona jest jako Światowy Dzień Ubogich. Ojciec Święty Franciszek zachęca nas do modlitwy za ubogich i z ubogimi oraz do konkretnych dzieł miłosierdzia.
  2. We wtorek w liturgii przypada wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, w środę Bł. Karoliny Kózkówny, w piątek Św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę wspomnienie Ofiarowania NMP.
  3. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata i początek Tygodnia Biblijnego w naszej Diecezji.
  4. Niedługo podłączymy ogrzewanie w ławkach. Prosimy pamiętać o jego wyłączaniu przed wyjściem ze świątyni.
  5. Wkrótce w kościele będzie można nabyć opłatki wigilijne. Ze względu na pandemię nie będą roznoszone po domach.
  6. Dziękujemy za ofiarę na potrzeby Parafii: Tobiasz Urban 200 zł.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszli śp. Jadwiga Pokrywka, Emilia Ptak oraz Krzysztof Cierpiatka i Marianna Golec, których pogrzeby będą w poniedziałek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…