Ogłoszenia 18 października 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Dzisiejsza niedziela w całym Kościele poświęcona jest sprawie misji. Rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Prosimy Boga, aby mogli oni skutecznie wypełniać swoje powołanie i nieść Ewangelię ludom i narodom.
  2. We wtorek jest wspomnienie Św. Jana Kantego, kapłana, a w czwartek rocznica poświęcenia bazyliki katedralnej w Sandomierzu.
  3. W piątek, 23 dzień miesiąca, całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele.
  4. Od kilku lat w październiku odbywa się zbiórka do puszek na Fundusz Stypendialny im. Marii i Lecha Kaczyńskich. Z tej racji w naszej Parafii będzie można wesprzeć dzieci i młodzież z terenu powiatu janowskiego w przyszłą niedzielę, 25 października po każdej Mszy Św.
  5. Na prośbę Rady Parafialnej z Sanktuarium zapraszam na spotkanie naszą Radę Parafialną w przyszłą niedzielę o godz. 13.00 w naszym kościele.
  6. Niektóre dywaniki na ławki są zniszczone ze starości. Pozostałych jeszcze nie kładziemy ze względu na koronawirusa, prosimy o cierpliwość.
  7. 2 listopada, a potem w każdą listopadową niedzielę będzie Msza Św. za zmarłych polecanych w wypominkach. Na kartkach nie piszemy nazwy ulicy, bo każda kartka ma określoną datę, kiedy będzie odczytana. Wypominki prosimy składać do puszki przy ołtarzu najpóźniej dzień przed datą na kartce, jednak nie później niż do 10 listopada. Imiona zmarłych prosimy pisać w pierwszym przypadku (np. Jan, Katarzyna, Stanisław).
  8. Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę cofamy zegarki o godzinę.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: Stanisław Mazur 50 zł.
Kategorie: Ogłoszenia