Ogłoszenia 4 października 2020 r.

1. Dziś przypada pierwsza niedziela października. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczęliśmy nabożeństwa różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Bożej Rodzicielki Maryi, prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata.
  2. Papieska intencja modlitwy na październik (nie tylko dla kół różańcowych): „Módlmy się, aby wierni świeccy, a szczególnie kobiety, na mocy chrztu w większym stopniu byli włączani w podejmowanie odpowiedzialności za Kościół”.
  3. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Św. i nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy o godz. 18.00.
  4. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Faustyny, zakonnicy; środa – wspomnienie NMP Różańcowej, piątek – wspomnienie Bł. Wincentego Kadłubka, patrona diecezji.
  5. W poniedziałek od godz. 17.00 adorację prowadzi grupa O. Pio.
  6. W środę przypada 3. rocznica śmierci ks. Biskupa Wacława Świerzawskiego, którego polecamy Waszym modlitwom.
  7. W piątek o godz. 19.00 rozpocznie się w Sanktuarium kurs przedmałżeński.
  8. W niedzielę, 11 października o godz. 10.00 Msza Św. i spotkanie dla uczniów kl. VIII w ramach przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  9. Za tydzień XX Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Zbiórka do puszek dla stypendystów „Dzieła Nowego Tysiąclecia”.
  10. Dziś zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską.
  11. Dziękujemy za bezimienne ofiary na potrzeby Parafii: dwa razy 100 zł.