Ogłoszenia 27 września 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. Kalendarz liturgiczny: poniedziałek – wspomnienie Św. Wacława, męczennika; wtorek – święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała; środa – wspomnienie Św. Hieronima, kapłana; czwartek – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, tytuł kościoła w Godziszowie; piątek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
  2. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczynamy wkrótce nabożeństwa różańcowe. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy Św. i nabożeństwie różańcowym, które odprawiamy o godz. 18.00. Przypominamy, że w niedziele i środy odmawiamy tajemnice chwalebne, w poniedziałki i soboty – radosne, we wtorki i piątki – bolesne, a w czwartki – tajemnice światła.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00, a w sobotę po Mszy Św. wieczornej. W sobotę o godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej z procesją wokół kościoła.
  4. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Za tydzień zbiórka do puszek na Stolicę Apostolską.
  6. Spotkanie rady parafialnej w przyszłą niedzielę o godz. 17.00.
  7. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia przygotowany przez młodzież w naszym kościele dzisiaj o godz. 20.00. Czuwanie zakończymy indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
  8. Rodzicom nowobierzmowanych dziękujemy za dar serca na potrzeby Parafii w wysokości 1500 zł.
Kategorie: Ogłoszenia