Ogłoszenia 20 września 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ogarniamy modlitwą wszystkich pracujących w różnego rodzaju mediach, by stawali się przekazicielami prawdy i trwałych wartości. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  2. W tym tygodniu patronują nam: w poniedziałek – Św. Mateusz, apostoł; w środę – Św. Ojciec Pio, zakonnik.
  3. W poniedziałek od godz. 13.00 do 18.00 można przynosić do kaplicy Św. Barbary produkty o przedłużonym terminie przydatności np.: konserwy, kawy, zupki typu „chińskie” lub „gorący kubek” dla podopiecznych Dzieła Pomocy Św. Ojca Pio w Krakowie.
  4. W sobotę podczas Mszy Św. o godz. 18.30 młodzież przystąpi do sakramentu bierzmowania.
  5. Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10.00.
  6. Zapraszamy na Wieczór Uwielbienia przygotowany przez młodzież w naszym kościele w przyszłą niedzielę o godz. 20.00.
  7. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest w naszej diecezji na remont katedry w Sandomierzu.
  8. Dziękujemy za bezimienną ofiarę na potrzeby Parafii 200 zł.
  9. W minionym tygodniu do wieczności odeszli: śp. Czesław Olech, Ewa Zając oraz Ewa Kubina, której pogrzeb będzie w poniedziałek. Polecając ich miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia