Ogłoszenia 30 sierpnia 2020 r.

Opublikowane przez duszpasterz w dniu

  1. We wtorek zapraszamy na specjalną Mszę Św. w naszym kościele o godz. 8.00, podczas której będziemy prosić o Boże błogosławieństwo na czas nauki w nowym roku szkolnym.
  2. W tym dniu wspominamy ofiary II wojny światowej. Obchodząc 81. rocznicę hitlerowskiej agresji na Polskę, dziękujemy Bożej Opatrzności za polskich bohaterów i ostateczne ocalenie naszej ziemskiej Ojczyzny.
  3. W czwartek w liturgii obchodzimy wspomnienie Św. Grzegorza, papieża.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.30, w piątek po dodatkowej Mszy Św. o godz. 16.00, a w sobotę po Mszy Św. wieczornej. W sobotę o godz. 20.00 nabożeństwo do Matki Bożej z procesją wokół kościoła.
  5. Dzieci, które przystąpiły w tym roku do I Komunii Św. zapraszamy w najbliższy piątek i zachęcamy do rozpoczęcia nabożeństwa dziewięciu pierwszych piątków. Dobrze by było, aby wszyscy uczniowie z czystym sercem rozpoczęli nowy rok szkolny i katechetyczny.
  6. Spotkanie dla mających przyjąć sakrament bierzmowania w najbliższym terminie, w piątek o godz. 19.00 w kościele.
  7. W przyszłą niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  8. Diecezjalne Studium Życia Rodziny w Sandomierzu zaprasza kandydatów na nowy rok akademicki. Słuchaczami mogą być: młodzież z ukończoną szkołą średnią, studenci, rodzice i wychowawcy, katecheci i nauczyciele, pracownicy służby zdrowia. Studium trwa dwa lata, bezpłatne zajęcia są dwa razy w miesiącu. Zgłoszenia do 26 września.
  9. Dziękujemy za ofiary na potrzeby Parafii: dwa razy 100 zł.
  10. W minionym tygodniu do wieczności odszedł: śp. Jarosław Ferenc. Polecając go miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…
Kategorie: Ogłoszenia