Ogłoszenia 26 lipca 2020 r.

Opublikowane przez ks. Waldemar Farion w dniu

1. W tym tygodniu patronują nam: w środę – św. Marta; w piatek – św. Ignacy Loyola; w sobotę – św. Alfons Maria Liguori.
  2. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Wieczorem nabożeństwo do Matki Bożej z procesją wokół kościoła.
  3. W sobotę mija 76. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. Poległym za wolność Ojczyzny jesteśmy winni naszą modlitewną pamięć.
  4. W przyszłą niedzielę przypada odpust Porcjunkuli, związany z osobą Świętego Franciszka z Asyżu. Warunkiem jego uzyskania jest nawiedzenie jakiegokolwiek parafialnego kościoła i odmówienie w nim przynajmniej modlitwy Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo, stan łaski uświęcającej i przyjęcie Komunii św., modlitwa w intencjach wyznaczonych przez papieża oraz wyzbycie się przywiązania do grzechu.
  5. Dziękujemy za bezimienną ofiarę na potrzeby Parafii: 200 zł.
  6. Dziś błogosławimy kierowców i ich pojazdy. Przed kościołem można nabyć pamiątkowe breloczki i różańce.
  7. W minionym tygodniu do wieczności odeszła: śp. Antonina Drzazga. Polecając ją miłosierdziu Bożemu módlmy się: Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…